כמה טיפים לפני שיוצאים לחופשה עם הילדים

כולנו רוצים להיות הורים משקיעים, מחנכים, להשאיר אצל הילדים חוויות משמעותיות. אחת החוויות הזכורות ביותר לילדים היא חופשה משפחתית. אנחנו מציעים לכם לצאת לחופשה עם הילדים, חופשה משפחתית, שהילדים יזכרו להרבה מאד זמן. חופשה עם הילדים שתשאיר לכם טעם טוב, זיכרונות לכל החיים וחוויה מגבשת. הרבה פעמים לקמפינג, ללינה באוהלים, יש אפקט הרבה יותר חזק שנשמר לאורך זמן מאשר לסתם "עוד מלון"..

כשיוצאים לקמפינג בגולן, וישנים באוהלים בגולן, הילדים לא יושבים שעות מול הטלויזיה, לא מסתגרים בחדרים, ומבלים ביחד. שינה באוהלים היא חוויה מגבשת שמתאימה לילדים בכל גיל. ישנם מספר מקומות שמציעים אוהלים בצפון ובפרט אוהלים בגולן, אבל חשוב לדעת אילו פרטים יש לברר מראש. אחד הדברים הראשונים שתרצו לשאול את עצמכם הוא מה רמת הקושי שאתם מוכנים לספוג. אם לא מתאים לכם "להתכלב" ואתם רוצים להנות מנוחות, חשוב שתדעו כי ישנם אוהלים ממוזגים, שיאפשרו לכם גם להיות בטבע וגם לא לסבול מחום. יורטים משפחתיים הם אוהלים ממוזגים שמזג האוויר בהם ניתן לשליטה בכל שעה משעות היממה.

כמו כן, חשוב שתבדקו אילו עוד "אביזרי נוחות" המקום מספק. האם יש מספיק שולחנות, מקררים/מקפיאים שתוכלו להשתמש בהם, כיריים, מנגלים, אזור מסודר למדורות...

בדרך כלל מקום שמספק אוהלים ממוזגים יספק גם את כל אלה, אך חשוב לוודא.

למפונקים שלא רוצים לוותר על חוויה של אוהלים בצפון בחופשה המשפחתית שלהם כדאי לדעת שיש גם אוהלים ממוזגים שמרוהטים כמו צימרים.

חשוב לבחור את אזור החופשה המתאים לכם. כשבוחרים לעשות את החופשה עם הילדים בקמפינג בגולן או בנופש בגולן, חשוב לתכנן מראש את הפעילויות, בהתאם להיצע שבמקום. כשיוצאים לחופשה בגולן אפשר לשלב גם מסלולי הליכה, טבילות במעיינות, אטרקציות כמו ג'יפים, אופניים, קטיף עצמי, פארק מים, כנרת ועוד הרבה חוויות שאזורים תיירותיים כמו הגולן מציעים. רצוי להתייעץ מראש עם אתר הקמפינג על אטרקציות בסביבה.

דבר אחרון- חשוב מאד שבתאר הקמפינג יהיה מספיק מרחב, ומדשאות, על מנת לאפשר לכם מרחב מחיה.

מאחלים לכם חופשה משפחתית נעימה,

 

צוות הפכר האינדיאני

חופשה בצפון